Секоја чест бабичке: 94-годишна жена открива што направила со љубовницата на нејзиниот сопруг

Името на дамата е Дорис и таа има 94 години.
Нејзиниот внук ја снима додека раскажува како го решила проблемот со жена која некогаш одамна била љубовница на нејзиниот сопруг.
Наместо да направи сцена, Дорис решила да се здружи со неа. Отишле на пијалок и по некое време се опијаниле.
Таа потоа предложила со љубовницата на нејзиниот сопруг да отидат во нивниот дом. Бидејќи оваа идеја не била успешна, веднаш преминала на план Б. Таа ја послужила љубовницата со повеќе пијачки (да потсетиме, девојката не знаела со кого седи на маса). Толку се напила, што заспала со главата на маса, а со лицето заврши во чинијата со храна, која беше пред неа.
Потоа сопругата го поканила нејзиниот сопруг да дојде со нив, со цел да си ја види љубовницата во таква состојба.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.