Секси и затегната: Џенифер Лопез објавила провокативна фотографија по вежбање

Пејачката и актерка Џенифер Лопез, овие денови има настапи во клубот “Planet Hollywood” во Лас Вегас, поради што напорно вежба за да ги доведе својата линија и кондиција на завидно ниво.
Цените за влезница на шоуто “All I Have” се движат од 120 до 750 долари. Лопез вчера на своите фанови им се пофалила со фотографија од тренингот, како и со новите хеланки од змиска кожа.
“Здраво јадам и вежбам речиси секој ден. Морам да работам на телото, исто како и сите други”, рекла Џенифер.
Кратко откако ја објавила фотографијата, побарувачката за хеланките на американскиот бренд, кои инаку чинат 100 долари, пораснала.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.