Сестрата на Богдана Родиќ објави срамотно видео од нејзиното момче по боксерки- неговата мајка е позната пејачка со потекло од Македонија

Сестрата на Богдана Родиќ која му е сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Бојана Родиќ сподели фотографии од своето момче во долна облека.

 

View this post on Instagram

 

🌪

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic) on


Имено иако како и кај нас и во соседството трае најдолгиот полициски час тоа не им беше пречка да се весели сестрата на Богдана со своето момче како и друштвото со кое пиеја многу алкохол.


Бојана прво сподели фотографија со момчето покажувајќи колку е заљубена, а потоа објави и видео на кое се гледа како со друштвото се веселат со многу алкохол.


За да на крајот сподели и како изгледа нејзиното момче во боксерки пеејќи песни на микрофон.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.