Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен.
Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се снимаа и за на социјалната мрежа Инстаграм.


И додека младите сестри се забавуваа фановите веднаш се фатија за глава и се запрашаа како ли таа има таква совршена линија само два месеци по породувањето.


Сепак едно е јасно нивните посилни половини (синовите на двете пејачки) сигурно се горди на двете сестри.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.