Се соблече жената на Никола Роквиќ

Манекенката Бојана Баровиќ ужива во брак со фолк пејачот Никола Роквиќ со кој ја има ќерката Леона.
Некогашата манекенка и учесничка на Савајвер, со една фотографија го запали Инстаграм.
Имено, таа реши следбениците да ги почести со врела фотографија од базен, и во прв план ги исфрли градите.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.