Сите ја знаат мајката на Пријовиќ- пејачката сега го покажа татко ѝ Недељко

На сите им е веќе познато како изгледа Борка, мајката на српската пејачка Александра Пријовиќ, а сега го покажа и својот татко.
Таткото на Александра се вика Недељко, а како што сам рекол во една прилика, отсекогаш ја сакал својата миленичка и ја поддржувал да се занимава со музика.
Пријовиќ сега на Инстаграм објави фотографија каде насмеана позира со својот татко.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.