Снимаше видео, па сама се издаде дека не ослабела: По оваа глетка никој не и верува на Дара Бубамара дека не користи фотошоп

Српската пејачка Дара Бубамара секојдневно на својот Инстаграм профил споделува со фановите фотографии и видеа како вежба.
Таа неколку пати во јавноста тврди дека ги симнала вишокот на килограмите, меѓутоа фановите го тврдат противното.
Сега тие се загрижени за нејзиниот изглед особено за пределот под главата и вратот.
Имено на една од видеата кои неодамна ги објави Дара се гледа вистинското нејзино лице и врат без фотошоп.
Таа иако неодамна објави дека е на специјален режим на исхрана, фановите не престануваат да го коментираат нејзиниот изглед, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: