Сопругата на Синиша Михајловиќ облече бикини и ги покажа џиновските гради

Сопругата на Синиша Михајловиќ во петтата деценија од својот живот изгледа повеќе од фантастично, а на овие фотографии и завидуваат многу млади девојки.
Но освен девојките, на Михајловиќ му завидуваат и многу мажи на светот бидејќи ја има една од најсексапилната сопруга која му родила пет деца.
Најновите фотографии на јахта направија вистински бум на социјалните мрежи додека убавата Аријана уживала во убавините на морето и плажата, погледнете.

??❤??

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

??❤??

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

? Ci vorrebbe il mare …..?

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

??‍♀️ ……in fondo al mar …..??‍♀️

A post shared by Arianna Rapaccioni Mihajlovic (@ariannamihajlovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.