Сопругот на Гоца Тржан се фотографираше гол: Пејачката не се додржа

Loading...

Сопругот на пејачката Гоца Тржан се почесто го привлекува медиумското внимание, а речиси и ја засенува пејачката.
Овој пат тој се фотографираше гол, а својата секси фотографија ја прикачи на Инстаграм, а пејачката веднаш остави коментар под неговата објава.
-Леле со кого јас спијам во исти кревет, му напиша пејачката на својот сопруг.

loading...