Со билет за натпреварот Македонија Белгија- промотивно 1 ЏаБест + 1 гратис

Операторот ОНЕ во четвртокот објави дека со купен билет за фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Белгија, кој ќе се одржи на 22-ри март на Националната Арена „Филип Втори“ во Скопје, се добива можност да се искористат промоцијата 1 ЏаБест + 1 гратис.„Сите љубители на фудбалот кои ќе купат билет за натпреварот во продавниците на ОНЕ добиваат ексклузивна можност да купат еден ЏаБест СИМ по цена од само 99 денари, за што ќе добијат уште еден ЏаБест Ггратис, а со тоа и можност да станат дел од големото ЏаБест друштво кое користи единствени придобивки на пазарот“, се вели во соопштението на компанијата.Билетите се веќе во продажба во 19 продавници на ОНЕ ширум земјата. Во Скопје: во ГТЦ, Бисер, ВЕРО, Рамстор, Сити Мол, но и во продавниците на ОНЕ во Куманово, Тетово, Гостивар, Битола, Охрид, Струга, Неготино, Кавадарци, Прилеп, Штип, Велес, Кочани, Струмица и Гевгелија.Промоцијата 1 ЏаБест + 1 Гратис е ограничена и ќе трае се додека има билети за фудбалскиот натпревар во продавниците на ОНЕ.
МакфаксОператорот ОНЕ во четвртокот објави дека со купен билет за фудбалскиот натпревар помеѓу Македонија и Белгија, ко

Пронајдете не на следниве мрежи: