Со комбајн на свадба

Ако фрлањето ориз (бомбони) на свадба е станато клише, тоа е само затоа што многу добро функционира и врши работа, а не дека луѓе не се решиле да пробаат алтернативни решенија, како комбајн на пример.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.