Српската водителка падна на сцената: Со повреда и болка покажа дека е професионалец

Пред неколку дена водителката Драгана Катиќ доживеа несреќа на снимањето на емисијата „Никогаш не е доцна“ и се здоби со повреди на телото.
Покажа дека е вистински професионалец така што и покрај болката и хематомот на коленото, таа издржа на сцената до крајот на емисијата.
Кога започна да се симнува од големата сцена, водителката се сопна, а потоа падна, а во таа пригода го искриви зглобот, по што подоцна доби и хематом.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.