Српската водителка се најде среде поплавата во Белград – полугола и боса од кола до дома

Српската водителка се најде среде поплавата во Белград каде невремето направи хаос.
Таа мораше боса да излегуваа од автомобилот, накисната и мокра до гола кожа, а сега за тоа сподели фотографии на Инстаграм.
Станува збор за Ана Михајловски која се прослави со водењето на Х-фактор и Операција Триумф.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.