Српската манекенка која лажеше дека била силувана ужива во Холандија

Српската манекенка Мина Миленковиќ за која се крена фама минатиот месец откако исчезна цел викенд, а кога ја пронајдоа тврдеше дека била силувана и тепана, а подоцна ситуацијата ескалираше во сосема различна насока, сега си се почести со одмор во Холандија.
Можеме да видиме дека таа ужива во одморот од фотографиите кои ги објави на својот Твитер профил. Инаку, 21-годишната манекенка доби кривична пријава за лагата која ја крена Србија на нозе, а по сè испадна дека таа уживала со некој таксист за периодот кога полицијата ја водеше како исчезната.
Повеќе информации околу фамата која ја крена Мина изминатиот месец прочитајте на
Исчезна манекенката Мина Миленковиќ
Исчезнатата Мина пронајдена жива, но силувана и претепана
„Те молам удри ми два, три шамари!“ – еве што навистина се случувало со исчезнатата манекенка!
Мина Миленковиќ не е претепана, ниту силувана, побегнала поради кавга со момчетоСрпската манекенка Мина Миленковиќ за која се крена фама минатиот месец откако исчезна цел викенд, а кога ја пронајдоа

Пронајдете не на следниве мрежи: