Српските пејачки си ги мереа градите: Едната на другата и ја пикна раката во деколтето па ја фаќаше страсно, мажите имаа што да видат

Милица Тодоровиќ и Теодора Џехверовиќ вчера гостуваа во шоуто на Огњен Амиџиќ, па направија вистинско шоу, веднаш откако започна емисијата.
Имено, Милица држеше импланти во рацете, па ја праша Теодора, бидејќи има вградени силикони, како се чувствува да има такво нешто во себе. Потоа ја праша дали може да и ги допре силиконските гради.


„Меко е, не е толку тешко“, рече Милица откако ја повлече раката во деколтето на Теодора.
Двете важат за одлични шоумени, па не е изненадувачки што малку се пошегуваа во шоуто во живо.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.