Тамара Еклстоун наскоро на насловната страница на “Плејбој”

Богатата наследничка на Берни Еклстоун, Тамара, наскоро ќе ја краси насловната страница на познатиот машки магазин “Плејбој”.
Тамара која неодамна се вери, одлучи да се соблече за “Плејбој”, а интригантните фотографии се направени во Лос Анџелес.
За овој потег добила поддршка од нејзиниот свршеник Џеј Рутланд, како и од целото семејство. Блиски пријатели на наследничката истакнуваат дека таа е горда на своето тело и облини, а нејзините фотографии ќе имаат ретро имиџ од 50-тите години на минатиот век.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Богатата наследничка на Берни Еклстоун, Тамара, наскоро ќе ја краси насловната страница на познатиот машки магазин “Пл

Пронајдете не на следниве мрежи: