Фото: Ким Кардашијан – моден погодок или промашај?

Ким го прошета нејзиното заносно тело во чипкан топ со проѕирен дел, само во стомакот. Таа за викенд посети еден ресторан во Беверли Хилс на ручек со пријатели, а за таа прилика избра фармерки, морнарско палто и оваа необична кошула со кратки ракави.
Иако ние се согласуваме дека чипката оваа сезона е тотален хит, не сме сигурни дека Ким во ова издание изгледа баш добро!
Што мислите вие?
Ким го прошета нејзиното заносно тело во чипкан топ со проѕирен дел, само во стомакот. Таа за викенд посети еден ресто

Пронајдете не на следниве мрежи: