ФОТО: Провокативната Ава Карабатиќ со долна облека влезе во куќата на „Големиот брат“

Вчера започна шоуто „Големиот брат“, каде беа претставени сите учесници кои ќе земат учество. Меѓу нив се најде и старлетата Ава Карабатиќ, која ни е позната од реалното шоу „Преживеан“.Таа, синоќа таа во „Големиот брат“ влезе облечена единствено по долна облека и секси подвезици.

Со оглед на тоа што Ава е позната по контроверзиите, од неа може да очекуваме многу сплетки и провокации.
Вчера започна шоуто „Големиот брат“, каде беа претставени сите учесници кои ќе земат учество. Меѓу нив се

Пронајдете не на следниве мрежи: