ФОТО-СТОРИЈА: Првиот ден на Балотели во Ливерпул

Контроверзниот напаѓач во првиот ден во својот нов клуб.По долгите шпекулации и преговарања, трансферот на Марио Балотели е официјализиран. ,,Супер Марио’’ денеска и официјално е претставен како нов фудбалер на Ливерпул…
За повеќе информации прочитајте на sport365.mkПо долгите шпекулации и преговарања, трансферот на Марио Балотели е официјализиран. ,,Супер Марио’’ денеска и официјално е претст

Пронајдете не на следниве мрежи: