Фото: Шкотските фанови го „окупираа“ Скопје

Шкотските фанови се дефинитивно едни од најлојалните, и нема никакви дилеми околу тоа.Селекцијата на Шкотска ќе има огромна помош од трибините на „Националната Арена Филип Втори“, бидејќи се очекува солидна бројка од гостински навивачи кои ќе ја бодрат својата селекција.
Фото: zase.mkСелекцијата на Шкотска ќе има огромна помош од трибините на „Националната Арена Филип Втори“, бидејќи се о

Пронајдете не на следниве мрежи: