Фото: Јелена Карлеуша со нова фризура

Пејачката Јелена Карлеуша одсекогаш е препознатлива по својата плава коса. Меѓутоа, изгледа дека и здосадило да биде плава, па се одлучи малку да го промени својот изглед. И тоа со актуелниот омбре стил.

Јелена на Твитер објави неколку фотофрафии од својата нова фризура. Нејзините краеви се сега розеви, а за целосно да го надополни нејзиниот нов имиџ Јелена ги направила и ноктите по изгледот на косата.
 
Пејачката Јелена Карлеуша одсекогаш е препознатлива по својата плава коса. Меѓутоа, изгледа дека и здосадило да биде плава, па се одлучи малку да г

Пронајдете не на следниве мрежи: