Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Loading...

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Таа е позната и како голем љубител на кучиња. Па во својата провокативна фотографија го додаде и своето куче. Интимните делови сепак ги прекри со емотикон (праска) за да не ги прекрши строгите правила на оваа социјална мрежа која лесно може да ја суспендира за голотија.

Хајди живее со четири кучиња. Покрај Антон, тука се Макс и Фреди. И уште едно кое е на нејзиниот маж…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...