Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Таа е позната и како голем љубител на кучиња. Па во својата провокативна фотографија го додаде и своето куче. Интимните делови сепак ги прекри со емотикон (праска) за да не ги прекрши строгите правила на оваа социјална мрежа која лесно може да ја суспендира за голотија.

Хајди живее со четири кучиња. Покрај Антон, тука се Макс и Фреди. И уште едно кое е на нејзиниот маж…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.