Хрватската пејачка гола во када- кога ќе видите на кое егзотично место позира ќе подзинете

Хрватската пејачката Маја Шупут, заедно со својот сопруг се на одмор во Бали, а оттаму секојдневно споделува фотографии.
Последната објава е фотографија на која таа позира гола во када во луксузна вила.
„Вакви утра“ напиша пејачката под фотографијата во која се капе во када полна со цветови.

 

View this post on Instagram

 

Mornings like this ???

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.