Шок: Тања Савиќ преживеала вистинска драма – Што навистина се случило?

Пејачката Тања Савиќ преживеала вистинска драма откако нејзиниот Фејсбук профил осамнаа постови која пејачката тврди дека не ги напишала.
Пејачката останала во шок откако на својот Фејсбук профил осамнале пораки кои не ги напишала истите и веднаш случајот го пријавила во полиција.


Станува збор за нејзиниот близок соработник кој сакал да и се освети поради недоразбирањето помеѓу нив.
Пејачката веднаш поднела тужба, но веднаш потоа истата ја повлече.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.