Што возбудливо ќе ви се случи во сексот во 2021 година?

Што возбудливо ќе ви се случи во сексот во 2021 година?

1. Кое е најинтересното место на кое сте воделе љубов?

а) Преку ден, на клупа во паркот.

б) Во близина на шумскиот поток.

в) На работ од креветот.

2. Мечтаете за жешки игри со повеќе личности кои ве опкружуваат. Кои се тие?

а) Пет личности кои ги запознавте на работното место.

б) Неколку протагонисти од некој љубовен роман.

в) Мечтаете само за една личност.

3. На скала од 1 до 10, оценете го интензитетот на вашата сексуалност.

а) Чиста десетка.

б) Повеќе сте како добротворка, коректна и по малку заводлива, со просечна оценка 7.

в) Двојка. Во орманот чувате мини здолниште кое сè уште не сте го пробале.

4. Како изгледа вашиот одмор од соништата?

а) Екстремни спортови кои вклучуваат непредвидливи страсни пространства во комбинација со неодолив зависник од адреналин.

б) Романтична прошетка покрај море или интимни моменти во куќичка покрај езеро.

в) Посета на роднините кои одамна не сте ги виделе.

5. Како најчесто изгледаат вашите новогодишни дочеци?

а) Излегување со пријателките во најдобрите клубови во градот каде што ќе добиете ВИП третман.

б) Го пропуштивте ова прашање заради страсното гледање со партнерот очи во очи.

в) Претходните години сте си дозволиле чаша шампањ за време на подготвуањето на вечерата.

БОДУВАЊЕ: (на следната страна)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.