Ќерката на Топалко го згреши бројот на костимот за капење

Ќерката на познатиот пејач Милан Топалковиќ- Топалко е позната по совршената линија и провокативни фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

@sweet_heart_accessories @fashion.mystic @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on


Имено таа облече бикини кое повеќе открива, него што покрива, а со тоа привлече и медиумска фама во медиумите, погледнете.

@yoa_swimwear @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.