Ќе ви се заледи крвта од вените: Хорор-местенки од „Ноќ на вештерките“

Ќе ви биде тешко да го изгледате ова видео, а замислете како ќе ви биде да ви се случеше ова на вас.
Ова е компилација од хорор местенки кои беа направени на овогодинешната, веќе измината „Ноќ на вешетерките“ од која многу луѓе останаа без здив, преплашени.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.