Џеj Ло со нов имиџ, фановите воодушевени

Стилистот Крис Аплтон на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која Џенифер Лопез позира со нова фризура.
Имено, познатата пејачка се одлучила за шишки, и повторно ставила долги екстензии.
Фотографијата веднаш собра ногу лајкови, а фановите напишаа бројни комплименти.

 

View this post on Instagram

 

@jlo got bangs today ✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.