2 тениски топчиња ќе ви помогнат да се ослободите од болки во грбот!

Loading...

2 тениски топчиња ќе ви помогнат да се ослободите од болки во грбот!

Толку едноставно а проверено функционира!

Повеќето луѓе трпат болки во грбот, често поради природата на нивната работа и долго седење.
Сега лесно можете да се ослободите од нив, а потребни ви се само две топчиња за тенис и широка леплива лента.

Земете две топчиња и залепете ги едно со друга со помош на широк селотејп.

Легнете на грб, така што вашиот нов масажер ќе го сместите на дното од грбот, па движете се горе-долу и сигурно ќе почувствувате моментно олеснување!

Обидете се и уверете се сами!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...