Search Results for "ХОРОСКОП"

Занимливости

10 работи што ги мрази секој хороскопски знак! Скорпиите не можат да издржат подобро од себе, а Биковите не ги поднесуваат луѓето кои не користат дезодоранси

Секој хороскопски знак има органска нетолеранција кон одредени работи – погледнете што има на вашата листа.Еве што не може да поднесе секој хороскопски знак :ОВЕНОвенот не ги сака оние кои им „печат“ […]

Занимливости

ГОЛЕМ МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА АВГУСТ 2024 ГОДИНА! Кого ретроградниот Меркур го уништува и на кој му носи нов и совршен почеток

Прочитајте го месечниот хороскоп за август 2024 година и дознајте што ви подготвуваат ѕвездите!Прочитајте го месечниот хороскоп за август 2024 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога станува збор за љубовта, […]

Хороскоп

Најдобри хороскопски парови: Рибите и Ракот се идеален пар

Доколку сте во врска или започнувате врска, обрнете внимание на астролошките аспекти на вашата врска.Дали веднаш го гледате хороскопот кога ќе се заљубите, надевајќи се на добри аспекти? Некои парови […]

Занимливости

Најискрените луѓе се родени во овој хороскопски знак

Луѓето родени под овој хороскопски знак се издвојуваат по нивната непоколеблива посветеност на чесноста и правдата. Овој знак, познат по својот интегритет и искреност, се води по принципот дека вистината […]

Занимливости

Дневен хороскоп за среда, 17 јули! Девиците влегуваат во партнерскиот бизнис, а токму тој има добри можности за љубов

Биковите моментално се високо комуникативни, што ќе им создаде нови љубовни можности.Еве што може да очекува секој хороскопски знак денес:ОВЕНЉУБОВ: Нема да можете да постигнете хармонија во љубовната врска, поради негативната енергија која ќе […]

Занимливости

Доаѓа двојната полна месечина во Јарец! 4 од хороскопските знаци подгответе се за хаос

На небото не очекува интересен астролошки настан, а тоа е полна месечина во Јарец на 21 јули, а она што е невообичаено е што во јуни веќе имавме полна месечина […]