Италијаните полудеа по секси сестрата на ѕвездата на Интер

Неодамна за неа пишува и италијански Скај, откако го објави својот секси поглед на Сан Сиро, а од тогаш бројот на луге што ја следат на социјалните мрежи од ден во ден е се поголем и поголем.Ема Брозовиќ не е некоја новост за италијанските медиуми, навивачите атрактивната сестра на хрватскиот репрезентативец Марсело Брозовиќ ја открија уште на крајот на минатата година, но Ема во италијанските медиуми дојде откако играчот од средниот ред на Интер даде два гола, а таа на Инстаграм напиша „Epic is back“, со фотографија на нејзиниот брат во дрес на Интер.
Неодамна за неа пишува и италијански Скај, откако го објави својот секси поглед на Сан Сиро, а од тогаш бројот на луге што ја следат на социјалните мрежи од ден во ден е се поголем и поголем. Засега  на Инстаграм ја следа 13,5 илјади, но со оглед на атрактивните кои ги објавува секој ден, не треба да чуди константниот раст на фановите.
 
Ема, како што јавуваат Италијанците, а тоа се гледа и по објавите на Инстаграм е голема поддршка за својот брат, но она што посебно ги весели мажите е тоа што девојката од Велика Горица, Хрватска со мобилниот се почесто ги документира и своите тренинзи, патувања, примреми за излегување, времето поминато на базен…

 Ема Брозовиќ не е некоја новост за италијанските медиуми, навивачите атрактивната сестра на хрватскиот репрезентативец Марсело Брозовиќ ја от

Пронајдете не на следниве мрежи: