Memedonia

Crna Hronika Црна хроника

Убил четворица со нож, меѓу кои две деца! Хорор во Њујорк

Четири лица, меѓу кои две деца, се убиени, а три други се ранети во напад со нож во Квинс, Њујорк, јавуваат светските медиуми.Полицијата утринава добила повик, а кога пристигнала во […]

Crna Hronika

МОМЧЕ (5) ПОЧИНА ПО ВАДЕЊЕ НА ЗАБИ! Почна да се тресе, доби треска – белите дробови му се наполнија со крв, а лекарите само ГО ПРАТИА ДОМА

Властите во турската провинција Бурса затворија стоматолошка клиника на еден месец и ги истражуваат нејзините активности по смртта на петгодишното момче Дениз Сонмез, објави весникот „Хуриет“. Родителите на момчето, Елена […]