Oмиленото момче од Киндер чоколадото е родено во Белград: Сега има 29 години и изгледа неверојатно

Сите го знаат момчето од корицата на детското чоколатце „Киндер“ кое нема кој не го пробал. Епа, момчето кое ви се насмевнува од корицата се вика Алесандро Егер и веќе е пораснат млад заводник.
Неодамна се прошета по црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција и покажа каков маж израснал.

 

View this post on Instagram

 

Vediamo quanti di voi trovano la Soluzione cosa si vede nel riflesso dei miei occhiali ? ❤️💯

A post shared by Alessandro Egger (@alessandroegger) on


Тој се занимава со моделство и глума и не се двоуми да го покаже голото тело на социјалните мрежи.
Сега ја покажа и својата девојка, а станува збор за Медлин Дорофтеи која е мис на Ромнија.

Пронајдете не на следниве мрежи: