Ознака: Азар

Меѓународен фудбал

Азар стравува од рана елиминација во ЛШ

Белгискиот интернационалец во редовите на екипата на Челзи, Еден Азар, призна дека искуството во минатата сезона со Лил во Лигата на Шампионите не му остави убави сеќавања и не би […]