Ознака: Бојана Родиќ

Сцена

Минијатурно бикини, трудничкиот стомак во преден план – Бојана Родиќ знае како да ужива и во бременоста

Бојана Родиќ блеска во бремена состојба, се фотографирала во минијатурно бикини, така што во прв план го истакна трудничкиот стомак. Идната мајка брои ситно до породувањето и е многу активна […]

Сцена

Бојана Родиќ и Мирко Шијан се селат во Тител: На Гоца Божиновска не и било сеедно, ги замолила само едно

Мирко Шијан и Бојана Родиќ одлучија да живеат во Тител кај Родиќ се додека не заврши реновирањето на куќата во Сурчин. Имено, тие неодамна донесоа одлука да се преселат, и […]

Сцена

Ќе живеат во дом кој е цел во злато – сестрата на Богдана Ражнатовиќ ќе има еден детаљ во вилата што го нема ниту Цеца!

Бојана Родиќ и Мирко Шијан ова лето ќе станат родители за прв пат, а кога приновата ќе пристигне во домот тие ќе продолжат да живеат во домот на пејачката Гоца […]

Сцена

Оваа храна е задолжена за сестрите Родиќ да изгледаат совршено: Тоа што го имаа во чиниите го имаат сите жени дома, едноставно е!

Сестрите Родиќ веќе со месеци се во центарот на вниманието во регионот, а особено откако и втората сестра веќе го очекува своето прво бебе со синот на пејачката Гоца Божиновска. […]

Сцена

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен. Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се […]

Сцена

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Синот на Гоца Божиновска која потекнува од Македонија веќе подолго време е во врска со сестрата на Богдана Родиќ. Српските медиуми веќе пишуваат дека Бојана Родиќ веќе се преселила во […]

Сцена

Како во рајот на небото: Вака изгледа собата на внукот на Цеца, пејачката долго ги криеше овие скапоцени детали во домот

Сестрата на Богдана Родиќ, Бојана Родиќ покажа како изгледа собата на нејзиниот внук кој воедно е и прво внуче во фамилијата Ражнатовиќ. Гордата тетка на Инстаграм сподели фотографии од собата […]

Сцена

Сестрата на Богдана Родиќ објави срамотно видео од нејзиното момче по боксерки- неговата мајка е позната пејачка со потекло од Македонија

Сестрата на Богдана Родиќ која му е сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Бојана Родиќ сподели фотографии од своето момче во долна облека.   View this post on Instagram   🌪 A […]