Ознака: Валандово

Црна хроника

ПОЧИНА МАЖ во сообраќајка во Валандово, жената повредена!

Осумдесет годишниот Т.Г. го загуби животот во сообраќајна несреќа која вчера утрината се случила на регионалниот пат раскрсница Дојранска во ВаландовоОд МВР информираат дека несреќата се случила меѓу товарно возило […]