Ознака: ВМРО-ДПМНЕ ок КАВАДАРЦИ

Вести

ВМРО-ДПМНЕ ОК Кавадарци: Ваквите кукавички напади нема да исплашат или поколебаат никого

Во вечерните часови 18/19.11.2016 на највандалски начин беше демолиран штабот на ВМРО-ДПМНЕ на ОК Кавадарци во месниот комитет Задругар, истакна на денешната прес-конференција портпаролот на ОК ВМРО-ДПМНЕ Кавадарци Андон Лазаров.Текст […]