Ознака: димса

Издвојуваме

Функционери на ВМРО-ДПМНЕ летуваат на луксузни локации а глумат загриженост за економскиот стандард

Функционерите на ВМРО-ДПМНЕ не се ништо освен лицемери и лажговци. Додека наводно се загрижени за економскиот стандард на граѓаните, високи функционери на оваа партија летуваат на луксузни локации. Портпаролот Димче […]

Издвојуваме

Димче Арсовски го брани Вучиќ! Немате појма каков победник е тоа…

Димче Арсовски го брани Вучиќ! Немате појма каков победник е тоа… Инаку бројни се реакциите во балканските медиуми изминатите два дена, по појавувањето на фотографијата на која се гледа како […]

Вести

Арсовски го праша Костадинов: зошто се дадени лиценци за Марихуана периодов, на фирми од Струмица

Арсовски го праша Костадинов: зошто се дадени лиценци за Марихуана периодов, на фирми од Струмица Димче Арсовски, потпаролот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва на „Само Вистина“ јавно го запраша Костадин Костадинов за […]