Ознака: ди матео

Меѓународен фудбал

Меч на одлука за иднината на Ди Матео, доколку во Торино изгуби, можен е отказ

Само шест месеци откако во улога на в.д. менаџер ја освои Лигата на Шампиониа, Роберто Ди Матео ги троши последните моменти од трпението на Абрамович. Според информациите од Островот, на […]