Ознака: днк анализа

Живот

Побарал ДНК анализа за своите 7 деца: СЕ ШЛОГИРАЛ кога пристигнале резултатите!

Жељко од Кикинда одлучил со ДНК анализа да утврди дали е татко на седумте деца, кои му ги родила сега веќе поранешната жена Олгица.Одлуката не била лесна – сѐ почнало […]

Сцена

Одлука што ја чекаше ЦЕЛА ЕСТРАДА: Судот конечно пресуди во случајот на Мирослав Илиќ и неговиот вонбрачен син!

Пејачот Мирослав Илиќ јасно кажа дека не сака да направи ДНК анализа за да утврди дали тој е биолошки татко на Девин, кој со неговата мајка Мирјана Антоновиќ неодамна дојде […]

Балкан

Најмалку тројца се вмешани во обидот за атентат на Вучиќ

На оружјето, бомбите и муницијата пронајдена во близина на семејната куќа на српскиот премиер Александар Вучиќ, со вештачење се пронајдени ДНК-траги на најмалку три лица, изјави српскиот министер за внатрешни […]