Ознака: Едерсон

Меѓународен фудбал

Фото: На Едерсон не му пречеа ниските температури во Марибор

Бразилецот од редовите на Лацио, Едерсон, воопшто не му пречеа ниските температури во Марибор, па по мечот со истоимениот тим на кој гостите од Рим славеа со 1-4, тој целата […]