Ознака: камери

Занимливости

Мислеле дека имаат крадци во домот, а кога ја погледнале безбедносната камера останале без здив- по ова многумина ќе стават камери

Речиси мирна ноќ да имаше едно семејство од Калифорнија се додека среде ноќ не ги разбудија чудни звуци во дворот. Семејството Росас мислело дека станува збор за кражба, но набрзо […]

Љубов и секс

Што се случува зад камерите на порно филмовите?

Сигурно барем еднаш во животот сте погледнале филм за возрасни, но дали некогаш сте се запрашале како се изгледа зад камерите.  Француската фотографка, Софи Ебрард ги овековечи интимните моменти помеѓу […]

Сцена

Пред камери се бакнуваат и прегрнуваат: Погледнете што Ким и Каније прават кога мислат дека никој не ги гледа

Најпопуларната светска старлета Ким Кардашијан и  нејзиниот сопруг Канје Вест, фатени се  во  многу непријата ситуација.Иако  во јавноста  „пука“ од нивната љубов, Ким и Канје кога се сами-  ги  чепкаат […]

Видео

ВИДЕО: Лав се обиде да изеде девојче сред емисија!

Во една мексиканска емисија млад лав нападна мало девојче што седеше во скутот на својата мајка.Во рамките на емисијата тренерите најверојатно сакаа да покажат дека дивото животно може да биде […]

Вести

МВР со нов мобилен систем за снимање со камери: Ќе се заштитат правата на граѓаните

МВР денеска на граничен премин Табановце го промовираше новиот мобилен систем за снимање со камери, чија цел е да се подобри квалитетот на полициското работење, да се заштитат правата на […]

Сцена

Видео: Алфа мажјакот Славко мастурбираше пред будните камери на „Големиот брат“

Симпатијата на Маја Николиќ, алфа мажјакот Славко очигледно се возбуди премногу, па неможеше да се воздржи ниту од будните камери во куќата, па реши да се самозадоволи под чаршафот. И […]