Ознака: колеги

Сцена

Збесна: Марија Шерифовиќ УДРИ по колегите, еве што им порача!

Некогашната победничка на „Евровизија“ упати јасна поракаМарија Шерифовиќ, една од најдобрите пејачки на Балканот. Победничката  на „Евровизија“ во 2007 година тежи  секој  незен настап да биде перфектен, а таа критикувала […]

Сцена

Саша Поповиќ: Само на Марија Шерифовиќ доцна ѝ пишувам пораки, еве зошто…

Директорот на Ѕвездите на Гранд, Саша Поповиќ открил дека многу  рано оди на спиење и дека после 21 часот не одговара на пораки.„До 21 часот сум достапен за секого, но […]

Сцена

Со Манда на сцена во кобниот момент! Громилиќ: Се обидов да го реанимирам, мислев дека е шега!

Режисерот Милан Караѓиќ кореографот Небојша Громилиќ биле покрај Милорад  Мандиќ Манда во последните моменти од неговиот живот. Тие присуствивале на драмата која се одвивала на театарската сцена.Небојша прв почнал прв […]