Ознака: Кралица Ранија

Сцена

Кралицата Ранија има 50, а изгледа како да има 30 години: Овие навики се заслужни за нејзиниот младешки изглед

Кралицата Ранија ја красат младешки изглед, витка фигура, а покрај тоа има и совршено чувство за мода. Поради сето тоа, не е ни чудо што е пример за многу жени […]