Ознака: крштевка

Сцена

Цеца прегорда на внукот: Видете како помина крштевањето на Жељко!

Младата брачна двојка Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана, вчера, 12 јули 2020 го крстија својот првородениот син Жељко. Гордиот татко ја објави првата фотографија од неговиот наследник во прегратките […]

Сцена

Анастасија откри необичен детаљ од крштевањето на внукот- Вељко покажа како ќе го воспита синот додека расте

Синот на Цеца вчера го крсти синот на неговите 40 дена откако се роди. Имено Вељко Ражнатовиќ заедно со Богдана се одлучија да го крстат синот на неговите 40 дена […]

Сцена

Ана и Раста ја крштеваа Тара, Цеца им дојде на гости

Во неделата, естрадната двојка Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста ја крстија својата ќеркичка Тара во црквата „Света Петка“ во српската престолнина. На крштевката присуствуваа нивните роднини и колеги од […]