Ознака: ла галакси

Меѓународен фудбал

Кака продолжува во ЛА Галакси?

Американските медиуми пренесуваат дека плејмејкерот на екипата на Реал Мадрид би можел да го замени Дејвид Бекам во Лос Анџелес Галакси. Доцна синоќа Дејвид Бекам навести дека по финалето од […]