Ознака: Мадона

Сцена

Мадона објави нови фотографии – обожавателите згрозени

Таа беше апсолутна кралица на трансформациите со децении, но сега, дури и најжестоките фанови се согласуваат, таа отиде предалеку. Мадона веќе не личи на себе, откриваат нивните актуелни фотографии од […]

Сцена

Мадона на 63 години ја направи првата тетоважа и се пофали на Инстаграм

Мадона ја направи првата тетоважа на 63-годишна возраст. Контроверзната пејачка на Инстаграм откри дека таа тетоважата им ја посветила на своите деца, чии иницијали ги истетовирала на нејзиниот зглоб. Лурдс […]

Сцена

Мадона заангажирано против Трамп. Фановите: изгледаш како вонземјанин

Мадона заангажирано против Трамп. Фановите: изгледаш како вонземјанин Не сме сигурни дали е фотошоп или се многу нови пластични операции или и двете, но Мадона веќе не личи на себе. […]

Сцена

Мадона го прележала коронавирусот, не ни знаела дека е болна

Американската пејачка Мадона откри во објавата на Инстаграм дека и самата била заразена со коронавирус, а убедена е дека ја „закачила “ болеста кога гостувала во Париз, во склоп на […]

Сцена

Познати личности кои инвестираа во криптовалути

Бил Гејтс Иако основачот на „Мајкрософт” е резервиран за биткоинот во последно време, тој е еден од славните познати личности кои вложија дел од богатството во криптовалути. Гвинет Палтроу Освен […]