Ознака: мастерс-турнир синсинати

Останати спортови

Ѓоковиќ донесе неочекувана одлука по елиминацијата од ЛОИ во Рио!

Прерано завршија Летните олимписки игри во Рио за најдобриот тенисер на денешницата, Новак Ѓоковиќ.Србинот во сингл конкуренција загуби уште во првото коло од Мартин дел Потро, а утрово заедно со […]