Ознака: Меган Маркл

Сцена

Меган Маркл конечно ѝ се враќа на старата професија? Повторно станува блогерка, а еве што бара во Холивуд

Меган Маркл наводно повторно ќе почне да работи на својот лајфстајл блог. Меган својот блог го деактивирала во април, 2017-та година, пред да објави дека се верила со принцот Хари. […]

Сцена

Ја напушти кралската должност, а сега се прашувате како заработува? – Меган Маркл троши милиони на облека и патувања, а еве како ѝ успева!

Меган Маркл и принцот Хари започнаа сосема поинаков живот кога се откажа од кралските должности, а сите ги интересира како всушност некогашната актерка заработува сега. Меган пред да се венча […]

Сцена

Погледнете како изгледа луксузната вила во која што ќе живеат Хари и Меган

Меган Маркл и принцот Хари се отселија од Велика Британија, а сега објавиле и фотографии од вилата во Малибу во која што парот наводно планира да живее додека се во […]

Сцена

Меган се врати во Англија, сите зборуваат за нејзиниот изглед

Првпат по напуштањето на кралскиот двор и заминувањето во Канада, Меган Маркл се појави во Лондон. Врнежливата ноќ во Англија не го расипа впечатокот кој Меган и Хари го оставија. […]

Сцена

Порно индустријата ја контактирале Меган Маркл и понудиле многу интересна позиција

Сајтот за возрасни YouPorn и понудил работа на Меган Маркл. Сопствениците на оваа порно-страница сметаат дека војвотката Меган ќе биде идеална за позицијата директорка на нивните специјални иницијативи, бидејќи таа […]

Сцена

Истите модни парчиња на две дами: Кој изгледа подобро – Меган Маркл или кралицата Летиција?

Шпанската кралица и војвотката од Сасекс неодамна и непланирано носеле исти модни парчиња. Кожното здолниште “пенсил“ кое е популарно за оваа есен е идентичното модно парче кое овие две дами […]