Ознака: навивач

Меѓународен фудбал

ТРПЕЛ БОЛКИ: Албански навивач сокрил 18 сантиметри факел во аналниот отвор!

Еден навивач на фудбалската репрезентација на Албанија, успеал во намерата да внесе пиротехнички факел на стадионот во Марсеј, откако истиот го сокрил во аналниот отвор, пренесоа француските медиуми.Францускиот сајт Metronews.fr, […]

Македонски фудбал

Навивачи од Македонија дел од масовна тепачка во Дортмунд

Група македонски фудбалски фанови, кои во средата вечерта пристигнале во Германија на аеродромот во Дортмунд како гости на фановите на Шалке, биле инволиварини во масовна тепачка со фановите на локалната […]